Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności.

O mnie

Cześć, nazywam się Marcin Krajewski

Pomagam 40+ zmienić pracę

Poznajmy się!

Parę słów o mnie

Nazywam się Marcin Krajewski. Pomagam menedżerom i specjalistom po 40 zmienić pracę za pomocą inteligentnej strategii kariery. Dzięki temu zwiększają swoją wartość na rynku pracy oraz zabezpieczają przyszłość zawodową i finansową.

Kariera

Od 17 lat pracuję w obszarze HR i zarządzania personelem. Krok po kroku doskonaliłem swoje umiejętności i robiłem karierę w prestiżowej, międzynarodowej korporacji. Przeszedłem drogę od szeregowego specjalisty w dziale Finansów do wysokiej pozycji HR Menadżera na region krajów Europy Centralnej. Miałem satysfakcjonujące wynagrodzenie, samochód służbowy i różne benefity, spłaciłem kredyt na dom, każde wakacje spędzałem za granicą i mogłoby się wydawać, że moje życie i kariera to bajka i sielanka, prawda? 🙂

Niestety nie zawsze tak było. Zanim osiągnąłem sukces zawodowy i harmonię, przez wiele lat nie byłem szczęśliwy i nie mogłem zrozumieć dlaczego. Osiąganie celów zawodowych, szło mi opornie, a ja zaniedbałem zdrowie i sferę prywatną.

Problemy

Byłem zestresowany, przemęczony, miałem wysokie ciśnienie, byłem w kiepskiej formie fizycznej i źle się odżywiałem. Mnóstwo obowiązków zawodowych oraz praca do późnych godzin sprawiały, iż spędzałem mało czasu z żoną i córką oraz nie miałem czasu na spotkania z przyjaciółmi. 

Czy moja kariera była sukcesem, skoro negatywnie wpływała na moje życie osobiste i powodowała takie niezadowolenie?
Pewnie sądzisz, że to wszystko dało mi dużo do myślenia i rzuciłem pracę, aby wrócić do równowagi życiowej. Błąd, tak się nie stało. 

Zignorowałem mój głos wewnętrzny, ponieważ szkoda mi było zostawić to wszystko na co tak ciężko pracowałem oraz poświęciłem tyle energii i czasu. Przekonałem siebie, że korzyści wynikające ze statusu materialnego i pozycji w firmie przeważają nad kosztami osobistymi. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że mogłem to wszystko pogodzić i łatwiej osiągnąć. Kontynuowałem pracę do czasu, kiedy pogotowie dwukrotnie odwiozło mnie do szpitala z podejrzeniem zawału, a w domu pojawiły się problemy wychowawcze z moją córką.

Przebudzenie

To był punkt zwrotny. Zrozumiałem, że niewłaściwie wykorzystuję swoją energię, nie wykorzystuję w pełni swojego potencjału i źle ustawiam priorytety. Wtedy podjąłem decyzję o radykalnej zmianie. ZDECYDOWAŁEM, że od tej pory będę żyć na 100% i wykorzystywać WSZYSTKO, co podsunie mi życie w DANYM MOMENCIE.

Wykorzystałem całą moją wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz rozpocząłem sesje z coachem. Praca z coachem pomogła mi poukładać moje sprawy i odnaleźć harmonię i satysfakcję. Nauczyłem się w jaki sposób skutecznie rozwijać karierę zawodową, aby nie odbyło się to kosztem szczęśliwego życia. Zastosowałem na sobie wszystko to czego się nauczyłem, ułożyłem plan do osiągnięcia zrównoważonego życia, wziąłem się ostro do pracy, aby stworzyć najlepszą wersję siebie i mieć życie takie o jakim marzyłem.

Moje zdrowie bardzo się poprawiło, wypracowałem wysportowaną sylwetkę,  odzyskałem energię i radość życia, nauczyłem się nowych, dobrych nawyków i zdrowo odżywiać. W tym czasie moja kariera nabrała tempa i osiągnąłem większe sukcesy niż zaplanowałem, a rodzinę postawiłem na pierwszym miejscu.

Finał

Wiedziałem już, jak chcę wykorzystać moje unikalne doświadczenie i umiejętności. Opuściłem korporację i założyłem własną firmę, aby pomagać innym menedżerom i specjalistom po 40 ZAPANOWAĆ nad ich karierą zawodową w trudnych dla nich okresach w życiu. Dzięki temu moi klienci skutecznie zmieniają pracę, szybko „stają na nogi” i czerpią radość z życia wykonując pasjonującą pracę.

Dlaczego Ci o tym wszystkim opowiadam? Ponieważ wiem, że  Ty również możesz zmienić swoją sytuację zawodową i szybciej niż myślisz osiągnąć rezultaty, których pragniesz. Wiem, że mogę Ci pomóc tak jak pomogłem już wielu innym osobom.

Skontaktuj się ze mną, aby poznać sprawdzone strategie kariery, oszczędzić swój czas i pieniądze i zdobyć pasjonującą pracę na jaką zasługujesz!

Zobacz co mówią o mnie klienci: