Czy jesteś menedżerem lub specjalistą na etacie?

Poznaj 7 nowych zasad, dzięki którym pozbędziesz się problemów z karierą zawodową na zawsze!

Dowiedz się jak przestać odkładać sukces zawodowy na później, jak stać się niezastąpionym w pracy oraz jak przekonać  KAŻDEGO pracodawcę o swojej wartości!

Marcin Krajewski

Czy wiesz że:

  • 8/10 specjalistów nie potrafi kształtować swojego wizerunku profesjonalisty, dlatego nie otrzymuje możliwości rozwoju zawodowego i zarabia poniżej swoich możliwości,
  • 8/10 specjalistów i menedżerów pozostawia przypadkowi swoją karierę zawodową, dlatego mają trudności ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie pracy w czasach “niskiego bezrobocia”, szczególnie jeśli nie zmieniali jej do lat,
  • 5/10 zwolnionych specjalistów i menedżerów otrzymało niższe oferty wynagrodzenia w nowej pracy  (niektórzy nawet o 30-40%),
  • 6/10 zwolnionych specjalistów i menedżerów oceniło swój proces poszukiwania nowej pracy jako „trudny” lub „bardzo trudny” pomimo profesjonalnego wsparcia specjalisty.

To nie musi spotkać Ciebie. Nie pozwól, aby przypadek zdecydował o Twojej przyszłości zawodowej -> pobierz bezpłatny poradnik i zaopiekuj się swoją karierą już dziś!

Czytając poradnik "7 nowych zasad kariery" :  

Wypełnij formularz, aby pobrać BEZPŁATNY poradnik „7 nowych zasad kariery”.

* indicates required

Nie znosimy spamu tak jak Ty. Twoje dane są z nami bezpieczne !

Autor

Marcin Krajewski

Career Coach, HR Menedżer oraz twórca serwisu zrobkariere.pl, pomaga menedżerom i specjalistom zwiększyć wartość na rynku pracy oraz zabezpieczyć ich przyszłość zawodową za pomocą inteligentnej strategii kariery.

Misją Marcina jest inspirowanie menedżerów i specjalistów do wykorzystania w pełni ich potencjału, wskazanie im szybkiej ścieżki do osiągnięcia sukcesu w obszarze zawodowym. Dzięki temu jego klienci podnoszą jakość swojego życia i osiągają wysoki poziom satysfakcji zawodowej.

Marcin ma na swoim koncie 17 lat doświadczenia w obszarze HR w dużej korporacji międzynarodowej, doświadczenie menedżerskie i biznesowe oraz 900 godzin doświadczenia w projektach rekrutacyjnych.  Współtworzył procesy rekrutacji dla organizacji w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie oraz współprojektował rozwój organizacji w Polsce i Europie Centralnej.

Wierzy, że satysfakcjonująca kariera zawodowa wzmacnia szczęśliwe życie rodzinne.

Marcin Krajewski

A co o autorze mówią jego klienci?

"Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w HR Marcin zna doskonale procesy rekrutacyjne i potrafi skutecznie przekazać, jak z sukcesem przejść przez kolejne kroki przy zmianie pracy. Z drugiej strony - zadając trudne pytania i zmuszając do wyjścia poza szablonowe myślenie o swojej pracy, pokazuje nowe drogi i możliwości, na które samemu by się nie wpadło. Dzięki temu poszerzają się horyzonty i zmienia się sposób patrzenia ma swoją karierę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Marcinem i polecam każdemu, kto myśli o zmianie pracy albo rozwoju swojej kariery."

Marek Witkowski, Specjalista IT
Gdańsk
“Polecam konsultacje i coaching u Marcina Krajewskiego, ponieważ jest on właściwą osobą na właściwym miejscu! Celem naszych spotkań było: przygotowanie mnie do sprostania współczesnym wymaganiom rynku pracy, opracowanie bilansu kompetencji, ukierunkowanie na tworzenie marki osobistej i zawodowej. W ciągu zaledwie miesiąca od zakończenia sesji coachingowych znalazłem pracę która spełniała wszystkie oczekiwania omówione w trakcie naszej współpracy. Podsumowując z pełną odpowiedzialnością polecam Marcina Krajewskiego jako coach’a i doradcę w karierze.”
Piotr C. Menedżer Sprzedaży
Warszawa
“Chciałabym ogromnie podziękować za efekty naszej współpracy oraz za komplet przesłanych dokumentów. Bardzo profesjonalnie przygotowana strategia marketingowa obejmująca mapę kompetencji, pozwoli mi precyzyjnie kierować swoją karierą, a dokumenty aplikacyjne w 100% spełniają moje potrzeby, za co ogromnie dziękuję! Praca z Panem była ogromną przyjemnością, inspiracją, a przede wszystkim jasnym przeformułowaniem i zdefiniowaniem celów zawodowych na najbliższe okresy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!”

Beata, Dyrektor Finansowy
Warszawa

Zapisz się i otrzymaj NATYCHMIASTOWY
dostęp do bezpłatnego poradnika!

Zrob Kariere – Marcin Krajewski – Copyright 2019
Polityka prywatności